Publikované

Goji berry-Zázračné čínske ovocie

goji berries good for you 300x169 Goji berry Zázračné čínske ovocie

Goji berry alebo Kustovnica čínska je ker, ktorý pochádza z Číny. Dorastá do výšky asi dva metre, a jej plody sa podobajú na šípky – sú červené, oválne a dlhé asi 2,5 centimetra. Chuť majú ako brusnice alebo sušené hrozienka.

Vitamínová bomba

hxOkNf

Obsahuje osemnásť rôznych aminokyselín, vlákninu a dvadsaťjeden stopových prvkov ako vápnik, selén, železo, fosfor a ďalšie. Goji má dokonca najviac karotenoidov – čo je žlté až oranžové farbivo rozpustné v tukoch, zo všetkých známych rastlín na našej planéte. Goji obsahuje viac vitamínu C než pomaranče, a tiež má v sebe vitamíny B1, B2 a E. A to nie je všetko. Čínske ovocie je bohaté aj na antioxidanty, ktoré neutralizujú voľné radikály, ktoré zapríčiňujú starnutie organizmu a napomáhajú vzniku rakovinových buniek. Goji je skutočne elixírom života. Goji sa môže jesť v akejkoľvek podobe, či už čerstvé alebo sušené. Pridávať sa môže do jogurtov, koláčov, rôznych šalátov, müsli alebo sa z neho pripravuje aj čaj.
Čo Goji pre ľudské telo robí?

goji berry 300x200 Goji berry Zázračné čínske ovocie

Stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, ochraňuje pečeňové bunky proti niektorým chemickým látkam, blahodarne pôsobí na činnosť čriev. Zlepšuje metabolizmus tukov, posilňuje imunitný systém, dokonca ľudský organizmus chráni pred cukrovkou a kardiovaskulárnymi chorobami. Goji podporuje tvorbu testosterónu a zvyšuje sexuálne funkcie rovnako mužov aj žien. Okrem toho pôsobí na celkovú výdrž, náladu a pohodu a odburáva stres. Všetky tieto výhody prispievajú k zdravému sexuálnemu životu!

Ak má človek problém s obezitou, Goji podporí aj chudnutie, bojuje proti únave, vylepšuje pokožku, pretože zabraňuje vzniku rôznych kožných chorôb, pomáha dokonca aj proti zákernej psoriáze.Goji podporuje zdravý krvný obeh a pomáha metabolizmu pleti. Pomáha znižovať a chrániť pokožku pred škodlivým UV žiarením. Jedinečné vlastnosti Goji, pomáhajú v boji proti akné a podporujú zdravú a jemnú pleť.

Účinkov na ľudský organizmus je viac než dosť. Goji je zázrak prírody, pretože zabraňuje starnutiu, zlepšuje zrak a povzbudzuje pamäť. Vedľajšie účinky Goji vôbec nemá.

Please follow and like us:
cute fb Goji berry Zázračné čínske ovocie
icon Visit us en US Goji berry Zázračné čínske ovocie
cute email Goji berry Zázračné čínske ovocie
cute google Goji berry Zázračné čínske ovocie
http://biowamarc.eu/goji-berry-zazracne-cinske-ovocie/
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *