Ecover aviváž tkaninová 750 ml

 2.89

Koncentrovaný avivážny prostriedok pre všetky druhy tkanín s vôňou leta. Znižuje statické napätie a po jeho použití vaše prádlo príjemne a prirodzene vonia.
Uľahčuje žehlenie a látku prirodzene zmäkčuje. Vďaka minerálnemu a rastlinnému zloženiu aviváže Ecover máte istotu, že vaša bielizeň nebude obsahovať zvyšky chemických látok, ako tomu býva po použití konvenčných prostriedkov. Ekologické čistiace, umývacie a pracie prostriedky Ecover, sú vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné, sú vhodné pre citlivú pokožku, nie sú testované na zvieratách, vyrábajú sa v ekologickej továrni, používajú sa na upratovanie v budovách inštitúcií EÚ, fľaše, uzávery a etikety sú 100% recyklovateľné, patrí medzi najvyhľadávanejšie ekologické čistiace prostriedky na trhu.
Zloženie : > 30% voda, 5 – 15% katiónové tenzidy, <5% chlorid horečnatý, parfém (vôňa letná fantázia), konzervačná látka (0,15% kyselina sorbová) Skladovanie : Skladujte mimo dosahu detí. Obsah balenia : 750 ml Krajina pôvodu : Belgicko

Kategórie:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ecover aviváž tkaninová 750 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *