Vincentka

 1.17

Prírodná liečivá, veľmi silne mineralizovaná, jódová uhličitá minerálna voda hydrogénuhličitano-chlorido-sodného typu, so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny boritej, studená, hypotonická.

Vincentka svojím obsahom a vyváženosťou minerálnych solí a biogénnych prvkov umožňuje rozpúšťanie hlienov na slizniciach dýchacích ciest, žalúdku a črevách. Je vhodná ako doplnok pri snahe o očistenie organizmu, ako cenný zdroj jódu a iných dôležitých minerálov potrebných pre zdravý životný štýl.

V liečebných kúpeľoch Luhačovice sa používa pri pitných a inhalačných kúrach pri ochoreniach dýchacích ciest a hlasiviek, pri chorobách látkovej výmeny, vredových chorobách žalúdka, dvanástnika a ich pooperačných stavoch, pri dlhodobom zdurení pečene, diabete mellitus alebo chronickej pankreatitíde.

Svojím obsahom minerálnych solí pomáha regenerovať vnútorné prostredie človeka po veľkých stratách potu pri ťažkej fyzickej práci, športe, pobyte v teplom prostredí a horúčkovitých ochoreniach.

Obsahuje biogénne prvky ako je lítium, rubídium, cézium, meď, zinok, vanád, chróm, kobalt vo fyziologickom pomernom zastúpení a je vhodná ako prírodný doplnok výživy pre športovcov, deti, tehotné ženy.
100 % prírodný produkt.

Skladovanie:
Uschovajte v suchu a tme.

Kategórie:

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vincentka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *